Aktualizacja systemu detekcji CO do wersji Comag.3

45,00 zł

(45,00 zł urządzenie)

Netto do 7 dni roboczych

Usługa aktualizacji urządzeń systemu detekcji COMAG.1/COMA-G.1 do wersji COMAG.3. (bez głowic). Usługa serwisowa wymaga zestawu części zamiennych, zamawianych osobno.

Rabaty

Liczba Cena Oszczędzasz
11 40,00 zł Do 55,00 zł
31 35,00 zł Do 310,00 zł
51 30,00 zł Do 765,00 zł
Liczba

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 6.

Nie dodano jeszcze produktów

Szanowni Państwo,

Jak już informowaliśmy z końcem roku 2016 japoński producent sensora gazu, który stosowany był w urządzeniach serii COMAG.1/COMA-G.1, zaprzestał jego produkcji.

W związku z kurczącymi się zasobami sensora na rynku oraz spowodowanym tym wzrostem cen, zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia z dniem 1.10.2017 zmiany zasad kalibracji urządzeń serii COMAG.1 oraz COMA-G.1:

1. ZMIANA CENY GŁOWICY KALIBRACYJNEJ

Ze względu na wzrost ceny sensora koszt zakupu głowicy pomiarowej, niezbędnej do prawidłowej kalibracji urządzenia, wzrasta do 249 zł netto.

2. OGRANICZENIE GWARANCJI

W przypadku wad produkcyjnych sensora spółka Sensor Tech SA zastrzega możliwość ograniczenia praw wynikających z tytułu gwarancji ze względu na niedostępność sensorów na rynku. Oznacza to, że w przypadku, kiedy wadliwe działanie głowicy pomiarowej powodowane jest nieprawidłowo działającym elementem pomiarowym, a próby pozyskania sensorów zamiennych zakończą się niepowodzeniem, Sensor Tech SA może odmówić realizacji roszczenia gwarancyjnego.

3. KORZYSTNE WARUNKI AKTUALIZACJI SYSTEMU

Przedłużamy do końca roku 2017 promocję na zestawy aktualizacyjne do urządzeń serii COMAG.1 oraz COMA-G.1. Koszt zestawu do aktualizacji urządzeń do najnowszej wersji COMAG.3 to 209 zł netto. Zestaw aktualizacyjny zawiera nowo skalibrowaną głowicę pomiarową, płytę główną przetwarzającą sygnały pomiarowe pokrywę urządzenia oraz boczne elementy identyfikacyjne.

Aktualizacja powoduje objęcie urządzenia 10-letnią gwarancją Producenta Sensor Tech SA, pod warunkiem przeprowadzenia jej przez osoby do tego uprawnione. Po zakończeniu akcji aktualizacyjnej zmiana na najnowszą wersję urządzenia będzie możliwa jedynie na zasadzie zakupu nowego urządzenia w cenie katalogowej 393 zł netto.

4. OGRANICZENIE WSPARCIA TECHNICZNEGO

Z końcem roku 2017 zmuszeni jesteśmy zawiesić regularne wsparcie techniczne dla wersji urządzeń COMAG.1 i COMA-G.1. Oznacza to, że naprawy, kalibracje, serwisy prowadzone będą według indywidualnych wycen po potwierdzeniu dostępności części zamiennych.

Przypominamy, że prawidłowa kalibracja detektorów produkcji Sensor Tech SA polega na wymianie głowicy na nową z sensorem poddanym procesowi kalibracji, tj. fazie tzw. wygrzewania (ok. 72 godzin), następnie działaniu gazów kalibracyjnych w ustalonej atmosferze, oraz – w końcowej fazie testów odpowiedzi sensora. Przestrzegamy jednocześnie przed zlecaniem kalibracji tego typu urządzeń „na obiekcie”, ponieważ w dużej części przypadków jest to proceder oparty na nieuprawnionej ingerencji w urządzenie i prowadzi do nieprawidłowej jego pracy.

Wyrażamy ubolewanie z powodu konieczności podjęcia takiej decyzji. W prawie 15-letniej historii firmy nie zdarzyło się bowiem, żebyśmy odmówili wsparcia technicznego dla naszych produktów. W tej sytuacji, niestety, zostaliśmy do tego zmuszeni zewnętrznymi okolicznościami.

Zachęcamy równocześnie do przeprowadzenia aktualizacji urządzeń w celu zabezpieczenia obsługi technicznej oraz eliminacji ryzyka związanego z możliwym brakiem wsparcia technicznego w przyszłości.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z działem handlowym, tel. 71 327 62 12 lub pisemny na adres email handlowy@sensortech.pl

AKTUALIZ-USL

Zobacz także